Share

Rezultatele concursului de idei de afaceri – Start pentru afacerea ta! – Regiunea Sud Muntenia

Astăzi, 09.08.2018, Asociația Patronatul Tinerilor Întreprinzători din România publică rezultatele concursului de idei de afaceri organizat în cadrul activității A.2.3. Derularea programului de formare antreprenorială, pentru Grupa 4 – Ialomița. Câștigătorii concursului de idei de afaceri sunt:

Nr.crt.

Grupa/Localitatea/Perioada

Câștigătorii

 1.

 

 

 Grupa 4 – Ialomița

26.05.2018 – 08.06.2018

BADEA ANA MARIA – 93 puncte

SUTU ROBERT NICUSOR – 87 puncte

ANGHEL CORINA MADALINA – 86 puncte

Rapoartele privind rezultatele procesului de evaluare le puteți descărca accesând următorul link:

RAPORT GRUPA 4 IALOMIȚA

Grilele de evaluare vor fi transmise pe e-mail tuturor cursanților, iar câștigătorii vor primi informații suplimentare privind modalitatea de acordare a premiilor!

 Felicitări câștigătorilor!!

 …………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Astăzi, 02.08.2018, Asociația Patronatul Tinerilor Întreprinzători din România publică rezultatele concursului de idei de afaceri organizat în cadrul activității A.2.3. Derularea programului de formare antreprenorială, pentru următoarele grupe de curs: grupa 1 – Călărași, grupa 2 – Argeș, grupa 3 – Teleorman, grupa 5 – Argeș, grupa 6 – Dâmbovița.

 Câștigătorii concursului de idei de afaceri sunt:

 

Nr.crt.

Grupa/Localitatea/Perioada

Câștigătorii

1

Grupa 1 – Călărași 

11.05-20.05.2018

VLAICU NINEL – 98 puncte 

IONESCU VIRGIL ILIE – 93 puncte

GHEORGHE IOAN – 90 puncte

2

Grupa 2 – Argeș

11.05-20.05.2018

CONSTANTINESCU SEBASTIAN FLORIN – 100 puncte

MATEI IULIANA NADIA – 100 puncte

PIELARU MARIA SIMONA – 100 puncte

3

Grupa 3 – Teleorman

18.05-27.05.2018

BREZOIANU ALBERT GABRIEL – 93 puncte

BÎNĂ OANA PAULA – 87 puncte

DRĂGAN TOM CĂTĂLIN – 85 puncte

4

Grupa 5 – Argeș

01.06-10.06.2018

DRUGĂ PATRICIA – 100 puncte

GĂNȚOI EMILIAN VALENTIN – 100 puncte

DUMITRU ELENA – 100 puncte

5 Grupa 6 – Dâmbovița 

08.06-17.06.2018

CHIȘCĂREANU DUMITRU OCTAVIAN – 91 puncte

COONEY ANCA CORNELIA – 89 puncte

ALEXANDRESCU DANIELA CRISTIANA – 80 puncte.

 

Rapoartele privind rezultatele procesului de evaluare le puteți descărca accesând link-urile de mai jos:

RAPORT GRUPA 1 CĂLĂRAȘI

RAPORT GRUPA 2 ARGEȘ

RAPORT GRUPA 3 TELEORMAN

RAPORT GRUPA 5 ARGES

RAPORT GRUPA 6 DÂMBOVIȚA

Grilele de evaluare vor fi transmise pe e-mail tuturor cursanților, iar câștigătorii vor primi informații suplimentare privind modalitatea de acordare a premiilor!

Pe măsură ce vor fi finalizate evaluările pentru celelalte grupe de curs, vom publica rezultatele pe www.ptir.ro.

 Felicitări câștigătorilor!!